Структура відділу

Структура відділу освіти  Роменської міської ради Сумської області

  • Начальник відділу освіти: Івницька Ірина Олексіївна
  • Заступник начальника відділу освіти
  • Спеціалісти відділу освіти
  • Централізована бухгалтерія
Прізвище, ім’я, по батькові Посада  Роб.  моб. телефони
                      Апарат управління
Івницька Ірина Олексіївна Начальник (05448) 5-31-98
Шаповалова Олена Петрівна

 

Матяш Олександр Миколайович

Заступник начальника

Головний спеціаліст

(05448) 5-31-80

(05448) 5-31-80

Журенко Оксана Василівна Головний спеціаліст (05448) 5-31-80
Завадько Валентина Іванівна Головний спеціаліст (05448) 5-31-80
Ганусова Вікторія Миколаївна Головний спеціаліст  

(05448) 5-31-80

 

 

Централізована бухгалтерія:
Бабій Ганна Василівна
Головний бухгалтер
(05448) 5-31–94

Малишко Яніна Юріївна
Заступник головного бухгалтера
(05448) 5-31–94

Економісти:

Задвернюк Наталія Петрівна – провідний спеціаліст;

Цвєткова Світлана Миколаївна –  економіст;

Дзюба Алла Василівна – економіст, спеціаліст І категорії.

(05448) 5-32-14

Відділ заробітної плати:

Фастовець Олена Володимирівна – провідний спеціаліст;

Нежевело Світлана Василівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Третяк Світлана Олександрівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Адаменко Наталія Василівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Трубецька Алла Вікторівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Найда Ірина Михайлівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Брюханова Наталія Михайлівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії.

(05448) 5-32-14

Матеріальний відділ, нарахування батьківської плати по ЗДО:

Кащенко Любов Іванівна – провідний спеціаліст;

Прокопець Валентина Василівна – бухгалтер, спеціаліст ІІ категорії;

Калита Юлія Віталіївна – бухгалтер;

Терещенко Галина Миколаївна – бухгалтер;

Козачок Тамара  Михайлівна – бухгалтер;

Танабаєва Руслана Вікторівна – бухгалтер, спеціаліст ІІ категорії;

Батог Тетяна Григорівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Божко Ірина Миколаївна – бухгалтер, спеціаліст ІІ категорії;

Полежай Олена Вікторівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Борисенко Людмила Іванівна – бухгалтер, спеціаліст ІІ категорії;

Момот Наталія Миколаївна – бухгалтер, спеціаліст І категорії;

Зеленська Ірина Миколаївна – бухгалтер, спеціаліст ІІ категорії;

Кузьменко Тетяна Борисівна – бухгалтер, спеціаліст І категорії.

(05448) 5-12-29

Можневська Оксана Василівна – бухгалтер,  спеціаліст І категорії;

Шевченко Альона Олександрівна – бухгалтер;

Чечоткіна Анжеліка Юріївна – бухгалтер;

Ярина Дмитро Олексійович– юрисконсультант.

(05448) 5-31-91

Господарча група:

Солонинка Володимир Миколайович – спеціаліст з охорони праці;

Лохань Анатолій Сергійович – фахівець з організації побутового обслуговування;

Ганзенко Олексій Анатолійович – інженер з технічного огляду.